Uygun Fiyata Alabileceğiniz 3 Akıllı Telefon

  • 20 Kasım 2015
  • 1.899 kez görüntülendi.
Uygun Fiyata Alabileceğiniz 3 Akıllı Telefon

Gün geçtikçe yeni telefonlar  piyasaya sürülmekte hangi telefonun hangi fiyatla çıkacağını beklemekteyiz. Piyasa genişledikçe ve telefon fiyatları arttıkça tüketiciler de bütçelerine göre telefon ayrımı yapmaya başlamaktalar. Ülkemizde 500 liradan 4.000 liranın üstüne kadar telefonlar alıcı bulmakta. Doğal olarak telefon piyasasının geneline baktığımızda iyi bir cihaz alabilmek için 1.500 lirayı üst düzey bir cihaz içinse 2.500 lirayı gözden çıkartmak gerek. Pazarda alıcıların çokluğu ve hızla gelişen sektör, fiyatları bazen en üstlere taşıdığı gibi bazende uygun bir fiyata kaliteli bir ürün bulmak mümkün.

Bu makaleyi ise daha çok öğrencilere ya da ucuz ve elle tutulur bir telefon almak isteyenlere yazdık. 500 TL ve altına piyasada bulabileceğiniz en iyi 3 telefonu sizin için listeledik. Bu telefonlar çok fazla özelliğe sahip değiller ancak bu fiyatta sizin için en iyi 3’ünü ele aldık.

1- LG L70
Çift çekirdeğe ve 1.20 Ghz hıza sahip bu telefon listemizin birincisi. 4.5 inç ekranı ile elinize tam anlamıyla oturmakta, 400*800 çözünürlüğe sahip ekranıyla size iyi bir ekran sunmakta. 8 mp kameraya sahip telefon bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi telefonlar arasında. Fiyatı 450-500 TL
lg-l70
2-Nokia X
Çift çekirdeğe sahip olan bu telefon bir Nokia efsanesi. 1.0 Ghz hızı olan telefon Android 4.1.2 sürümüne sahip. Godzilla ekrana sahip telefon alıcılar için sağlam bir cam sunuyor. Fiyatı 450-500 TLnokia-x

3-HTC Wildfire S
4 inç küçük ve tatlı bir ekrana sahip olan bu HTC üyesi, 512 MB Ram’e sahip. 5 mp arka kamerası olan bu telefon Android 2.3 desteğine sahip.
htc-wildfire-s

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google