Akıllı Cihazlar İçin Önerilen 3 Temizlik Programı

  • 17 Kasım 2015
  • 1.116 kez görüntülendi.
Akıllı Cihazlar İçin Önerilen 3 Temizlik Programı

Akıllı cihazlarımızın hızı çoğu zaman bizi oldukça sinir etmiştir. Akıllı cihazlarların ilk aldığımızdaki hızı, zaman içerisinde yavaşlıyor. Bundan sonra ise ilk aldığımız hıza ulaşmak için bir çok programı deniyoruz. Bu programların çoğu işe yaramasa da bazı programlar gerçekten cihazlarınızı eski hızına döndürüyor.

Tabletlerinize ya da telefonlarınıza aldığınız günden beri bir çok uygulama yükleyip silmişsinizdir. Bu uygulamalar silindikten sonra arkasında bir çok gereksiz dosya bırakmakta ve bu dosyalar akıllı cihazınızın hızını oldukça yavaşlatmakta. Bu gereksiz dosyalar depolama alanı çok olan telefonlar için çok fazla sorun teşkil etmese de depolama alanı az olan telefonlarda büyük hız kayıplarına neden olabilmekte. Biz de akıllı cihazlarınız için kullanabileceğiniz en iyi 3 temizlik uygulamasını inceledik.

1-Avast Cleanup
Daha çok bilgisayarlarda antivirüsprogramı olarak tanıdığımız Avast, akıllı cihaz sektöründe de oldukça iyi bir iş çıkartıyor. Telefonunuzdaki gereksiz uygulamaları temizleme ve kendi dosya büyüklüğü açısından denenen Avast Cleanup en başarılı temizlik programları arasında birinci sırayı hak ediyor.
1

2-Ccleaner
Yine masaüstümüzde vazgeçilmez olan Ccleaner akıllı cihazlarımız içinde bir vazgeçilmez olma yolunda.  Cihazlarında depolama sorunu yaşayanların ilk başvuracağı uygulamalar arasında.

2
3-Cleaner
Google Play listesinde gözümüzü almasa da hem uygulamanın kullanım kolaylığı, hem kendi küçüklüğü ile yaptığı işin büyüklüğü tatmin edici derecede. Androidin ilk sürümlerinden olan 2.2’yi desteklemesiyle de eski cihaz kullanıcıların da imdadına yetişiyor.
3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google