Erkekleri Etkilemenin Kolay Yolları

  • 17 Temmuz 2015
  • 1.205 kez görüntülendi.
Erkekleri Etkilemenin Kolay Yolları

BİR ERKEĞİ ETKİLEMENİN KOLAY YOLLARI NELERDİR?

Bu yazımız dâhilinde sizlere tam 10 aşamada erkekleri etkilemenin yollarından bahsedeceğiz.

Öncelik olarak maddelerimizi açıklayarak konuya giriş yapalım. Bir erkeği etkilemenin kolay yolları arasında en etkili 10 maddeden bahsedeceğiz. Bir kadın olarak kesinlikle özgüveniniz tam olmalıdır. Aslında erkeklerin zeki olan kadınlardan etkilenmediği kanısına varılsa da bu durum pek de öyle değildir. Hatta tam aksine kendi ayakları üzerinde durabilen, zeki ve kendine güveni tam olan kadınlardan etkilenirler. Karşınızdaki bir erkeği etkilemek istiyorsanız eğer kesinlikle üstüne düşmemelisiniz. Erkekler şımartılmayı ve ilgi görmeyi severler aslında. Ancak gerektiğinden çok ilgi ve alaka gösterip üzerine düşerseniz eğer, karşınızdaki erkeği etkilemek yerine kaybedebilirsiniz. Bu yüzden gereğinden fazla ilgi göstermemeli ve şımartmamalısınız.

Erkekleri etkilemenin yollarından en etkili olanı kesinlikle gizemli bir kadın olmanızdır. Gizemli olmak şöyle dursun, bütün iyi niyetinizle anlattığınız aile konularınız ya da eski aşk hayatınız kesinlikle ve kesinlikle gizli tutulmalıdır. Bırakın, erkeğiniz sizi çözmek için çabalasın. Sizi merak etsin ve tanıyabilmek için çaba harcasın. Bir erkeği etkilemenin kolay yollarından bir diğeri de, erkeğe çok fazla soru yöneltmemeniz gerektiğidir. Erkekler köşeye sıkışmayı sevmeyen canlılardır. Böyle durumlarda olay yerinden hızla uzaklaşırlar ve sizin yanınızı tehlikeli bölge olarak gördüklerinden dolayı yaklaşmazlar. Bu nedenle erkeğinizi köşeye sıkıştıracak sorulardan mutlak surette kaçınmalısınız.

En etkili yollardan biri de, karşınızdaki erkekle konuşurken onun gözlerinin içine bakmanızdır. Şaka olarak görebilirsiniz ancak göz teması son derece önemlidir. Bir erkeği etkilemenin kolay yollarından belki de en önemlisi bu olabilir. Sohbetiniz esnasında pozitif olmalısınız hatta yerinde espriler yaparak havayı değiştirebilirsiniz. Olduğunuz gibi görünmeniz de bir erkek için çok önemlidir. Kendinizi yansıtmadığınız sürece erkeğin sizden etkilenmesini beklememelisiniz. Dünden razıymış gibi her davette ortaya atlamamalısınız ve en önemlisi temiz olmalısınız. Kişisel bakıma dikkat eden erkek sayısı çoğunluktadır. Son olarak bir de uyumlu olmak isterken gereksiz bir baskı yapmamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ