İç Giyim

  • 08 Ağustos 2019
  • 165 kez görüntülendi.
İç Giyim

İç giyim en az dış görünümümüz ve giyim tarzımız kadar önemli olan bir konudur. Hastalıkların çok kolay bulaşabildiği ve yayılabildiği bir bölgedir genital bölge. O yüzden temizlikle beraber sağlıklı ürünler kullanmakta hastalıklardan korunmak için alınabilecek önlemler arasındadır.
Fantazi iç giyim modelleri erkek iç çamaşır modellerine göre daha fazladır ve kadınların aslında daha fazla dikkat etmesi gerekmektedir. Sayısız seçenekler sunan üreticiler maliyeti düşürüp rekabet gücü olarak gördükleri daha ucuza satma politikası, malzeme ve hammadde kullanımında daha ucuz yollara başvurulmasını sağlamaktadır. Naylon ve petrol türevlerinin kullanıldığı iç çamaşırları insan sağlığını tehdit edecek boyuttadır. İç çamaşırı alırken ürünün pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmasına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zaman da çamaşırın rahat ve bedenimizi çok sıkmayan modeller den seçilmesi de önemlidir.
Bayanları hedef olarak gören üreticiler Bayan Gecelik modelleri ile sayısız seçenek sunmaktadır. Gece en savunmasız anımız olan uykumuzda sağlıklı giysiler giymek en doğal hakkımızdır ve gecelik alırken aldığımız ürünün hangi malzemeden yapılmış olduğunu bilmek ve ona göre almak önemlidir. www.afrodizyak.com sitesinden modellere bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google