İphone 6S Özellikleri

  • 24 Kasım 2015
  • 1.401 kez görüntülendi.
İphone 6S Özellikleri

Apple şirketinin en son ürünü olan İphone 6s son model telefonlar arasında kamera işlemci ve ram özellikleriyle üstünlük sağlamaktadır. İos 8 işletimi sayesinde diğer Android telefonlara ve alt modellerine üstünlük sağlamaktadır. 16 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamerası sayesinde alt modelleri ve diğer markalar arasında en öne çıkan modeldir. En öne çıkan göze çarpan özelliklerinden biri ise 1,4 GHZ işletim hızıdır.

İphone 6S Dış Görünümü

İphone 6s çelik kasası ve şık görünümü sayesinde diğer telefon markalarına göre daha iyidir. Full hd ekranı sayesinde kullanıcılarına daha iyi film izlemelerine olanak sağlamaktadır. Tek tuşla sessize alma modu sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar sayesinde diğer telefon modellerlinde olmayan birçok özellik İphone da bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri çelik kasasıdır. Çünkü bu sayede telefonunuzda oluşacak hasarlara karşı size bir önlem sağlamaktadır.

İphone 6S Satış Fiyatı

Apple şirketine ait olan İphone 6s işletim sistemi kamera özellikleri ve daha birçok özellikleriyle diğer telefonlardan öne çıkmaktadır. Bunun nedeni ise işletim sistemi İOS olmasıdır. Apple işletim sistemi sayesinde telefonunuzu dış saldırılardan çok rahat koruyabilirsiniz. Çünkü diğer telefonlarda bulunmayan güvenlik ağı ve kullandığı farklı işletim sistemi sayesinde diğer telefonlardan ayıran bir özelliktir. 16 gb olan modeli Türkiye de 2350tl 64 gb olan modeli 2650tl ve 128 gb olan modeli ise 2950tl den satışa çıkmıştır.

İphone 6S Özellikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google