Komşusunun Çocuğuna Tecavüze Kalkıştı, Linçten Polis Kurtardı!

  • 01 Temmuz 2016
  • 2.394 kez görüntülendi.
Komşusunun Çocuğuna Tecavüze Kalkıştı, Linçten Polis Kurtardı!

Mersin’de komşusunun 13 yaşındaki erkek çocuğu A.D.’ye tecavüz etmeye kalkıştığı öne sürülen 43 yaşındaki A.K., iki kişi tarafından suçüstü yakalandı; linçten polis yardımıyla kurtuldu.

Doğan Haber Ajansı’nın haberine göre dün akşam Mersin’deki bir parkta dolaşan K.A. ile Ö.B., karşılaştıkları yaşlı bir şahsın, “Biri, küçük bir çocuğu çalılıkların arasına götürdü. Bir bakın bakalım” sözleri üzerine belirtilen yere gitti. 2 arkadaş çalıkların A.K.’nın erkek çocuğu A.D.’ye tecavüz etmeye çalıştığını görünce hemen müdahale etti.
Linç edilmek istenen A.K. ihbar üzerine kısa sürede gelen polis ekipleri tarafından kurtarıldı.

MERSIN'DE KUCUK YASTAKI COCUGA TECAVUZ ETMEYE KALKISTIGI SIRADA SUCUSTU YAKALANAN A.K, GOZALTINA ALINDI. SAPIK A.K, POLIS MERKEZI ONUNDE BEKLEYEN VATANDASLARIN SALDIRISINA UGRADI. FOTO : MERSIN, (DHA)

MERSIN’DE KUCUK YASTAKI COCUGA TECAVUZ ETMEYE KALKISTIGI SIRADA SUCUSTU YAKALANAN A.K, GOZALTINA ALINDI. SAPIK A.K, POLIS MERKEZI ONUNDE BEKLEYEN VATANDASLARIN SALDIRISINA UGRADI.
FOTO : MERSIN, (DHA)

Korkusundan sürekli ağlayan küçük çocuk da polisler tarafından teselli edilerek Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülerek psikolog gözetiminde ifadesi alındı.

Tutuklanan 43 yaşındaki A.K.’nın bir süre özel güvenlik olarak çalıştığı, ilk eşinden 16 yaşında bir kızı olduğu, ikinci evliliğini yaptığı, tecavüze kalkıştığı A.D.’nin de aynı apartmanda komşusunun oğlu olduğu belirlendi.

Öte yandan annesine teslim edilen A.D.’nin ailevi durumu Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uzmanlarınca incelemeye alındı.

Uzmanlarca küçük çocuğun, devlet gözetimine alınıp alınmayacağı, psikolojik destek verilip verilmeyeceğine karar verileceği öğrenildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ