O Ses Türkiye 2020

  • 15 Ağustos 2020
  • 60 kez görüntülendi.
O Ses Türkiye 2020

Tv8 ekranlarının sevilen programı O Ses Türkiye 2020 yılı ile yeniden sevenlerinin karşısına çıkıyor. Her hafta belirli yarışmacıların elendiği ve O Ses Türkiye haberlerini süreli takip etmek isten fanları için; O Ses Türkiye kim elendi, O Ses Türkiye birincisi kim, yeni bölüm ne zaman gibi merak edilen tüm soruların cevaplarını yenilenen online web haber saymamızdan okuyabilirsiniz.

Her farklı tarzda şarkıların söylendiği; jüri koltuğunda oturan Beyazıt Öztürk, Hadise, Murat Boz ve Seda Sayan’ın mükemmel enerjileri ile eşlik ettiği şarkılara, Acun Ilıcalı’nın keyifli sunumu ile farklı bir hava katıyor. Tam bir kahkaha tufanı olan program yılbaşı özel programlarıyla oldukça izlenme oranlarında artış sağlıyor. Serenay Sarıkaya, Güpse Özay, Bergüzar Korel gibi başarılı oyuncuların yeteneklerini sergilediği özel bölümler izleyicisine verdiği enerji ile evlere neşe katmaya devam ediyor.

Yarışmacıların söylediği şarkılarla yeri geliyor duygulanırken, yeri geliyor eğleniyoruz. Hadise ile Murat Boz’un tatlı atışmalarıyla bütünleşen yarışma programı Tarık Sezer ve orkestrası ile vazgeçilmez bir müzik şöleni dinlemenizi sağlıyor.

Başarılı olan yarışmacının; “başına talih kuşu kondu” dedirtecek türden ödüller ve sahneye çıktığı dakikadan itibaren şöhret kapılarını aralamış olmaları onlara ekstra heyecan ve hırs veriyor. Başarılı şarkıcıların koçluğunda alacakları eğitimle ölümsüz bir anı yaşamaları sağlanıyor. Acun Medya ekibi tarafından dört dörtlük ağırlanan yarışmacılar, yoğun ve seri tempolarla çalışıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google