Sms ve Numara Onay

  • 05 Ağustos 2020
  • 74 kez görüntülendi.
Sms ve Numara Onay

Kullandığımız mobil uygulamalar için güvenlik çok önemlidir. Hesaplarınızın çalınması, kişisel bilgilerinizin sızdırılmaması, mobil bankacılık, kart güvenliğiniz ve hesaplarınızın olası bir durumda aktif edilebilmesi için bu çok önemli bir güvenlik adımıdır.

Tüketiciler yeni bir hesap açtığınızda ve ya hesapta bilgi değişikliği yapmak istediğinizde, telefonunuza SMS onay yazılım kodu gönderir. Gönderilen kod sayesinde hesaba giriş yapmak isteyen kişinin siz olduğunu teyit etmiş olur ve mobil onay kodu doğru ise hesabınız aktif olarak kullanıma hazır kılınır.

Her ne kadar bilindik ve popüler bir uygulama olursa olsun, günümüzde sisteme erişim sağlayanlar, bozanlar, verileri yok eden, banka ve kredi kartı bilgilerine ulaşan kişiler vardır. Bu gibi suçlar Türk Ceza Kanunlarında yer alsa da profesyonellikle işlenebilir.

Birçok sosyal medya ve yasal alışveriş sitelerinde kullanılan bu numara onay kodları, bazı durumlar da aktif olmayabilir ve ya sorun yaşıyor olabilirsiniz. Hesabınızı güvenlik altına almak ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşılmadığından emin olmanız için kurmuş olduğumuz güvenli sistemimizden siz de yararlanabilirsiniz.

Hesaplarınızı güvence altına almak, kötü niyetli insanların erişimini engellemek üzere vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde, kesinlikle üçüncü kişilerle hesap bilgilerinizi paylaşmayacak ve güvenli bir şekilde hesaplarınıza erişim sağlayabileceksiniz. Piyasanın altında satılan ve yıllardır profesyonellikle alt yapısını oluşturduğumuz sitemizde binlerce kişiye hizmet veriyoruz.  En güvenilir platform olarak, bizimle hesaplarınızı güvenlik altına alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google