SYM Motor

  • 14 Ağustos 2020
  • 52 kez görüntülendi.
SYM Motor

20 yılı aşkın süredir motosiklete dair; yedek parça, servis bakım, tamir ve hasar işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. SYM motor garantisiyle satılan yedek parçalarımız ve piyasada bulunması güç olan SYM Fiddle markalı motora ait her türlü yedek parçayı tedarikçi firma garantisiyle müşterilerimize satışını gerçekleştirmekteyiz.

Etkileyici tasarımı ve güçlü performansı ile sadece Scooter olmakla kalmayan ayrıca hayatınızın eğlencesi olan SYM Joymax 250 markalı motosikletleriniz bakım işlemlerini ve tamirlerini profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır.

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde kurduğumuz, motosiklet bakım servisimiz Pazar günleri hariç haftanın her günü sizlere hizmet vermekle kalmıyor, web sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve %50’ye varan indirimlerle ödeme kolaylığı sunuyor.

Birebir orijinal olarak satışını gerçekleştirdiğimiz, yedek parçalar, motor yağları, aksesuar, sarf malzemeleri, frenler ve manetler ile her türlü motosiklet parça ihtiyacınızı tek bir şube üzerinden ulaşma avantajını sizlere sağlıyoruz.

Kullanıcı dostu web sitemiz sayesinde aradığınız tüm makine parçalarını kolay filtre arama seçeneği sayesinde hızlıca alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen garanti kapsamında satılmaktadır ve herhangi bir arıza durumunda hızlıca çözüm üretip iade, değişim gibi çözümlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Sitemize üye olarak, avantajlı bakım paketlerinden ve yeni gelen ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Müşterileri memnuniyetini sağlayarak, çıktığımız bu yolda başarımız sayesinde lider bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google