12 Yaşındaki Suriyeli Kız Abisinden Hamile Kaldı

  • 24 Eylül 2016
  • 12.392 kez görüntülendi.
12 Yaşındaki Suriyeli Kız Abisinden Hamile Kaldı

Gün geçmiyor ki Suriyelilerin yaptığı çirkinliklere bir yenisi eklenmesin. Bu kez 19 yaşındaki bir erkek, 12 yaşındaki kız kardeşine defalarca kez tecavüz ederek hamile bırakmış.

Bizim insan sevgimiz her şeyin ötesindedir. Fakat her zaman önce kendi insanımızın çıkarlarını düşünmeliyiz. Aksi halde dışarıda ve içeride bu kadar çok düşman varken, kolayca yem oluruz. Avrupayı görüyoruz. 1 tane bile mülteci almıyorlar. ama bizim ülkemizde neredeyse 4 milyon Suriyeli var ve her geçen gün sayıları artıyor. Tehlikenin boyutu inanılmaz.

 

turk_askeri_suriye_de_cephede_suriyeliler_istanbul_da_plajda_h331383_d05c5

 

Suriyelilerin daha önce neler yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Mardin’de yedikleri yemeği bahane ederek güvenlik güçlerine saldırmaları mı, Gaziantep’te 30 kişi toplanıp baba ve oğulu hastanelik etmeleri mi, Konya’da sokak köpeğini tekmeledikleri için kendilerini uyaran birini bıçaklayarak öldürmelerini mi, Bursa’da yan bakma kavgası edip 4 kişiyi bıçaklayarak yaralamaları mı, Mersin ve Hatay’da kamplardan Türkmen’leri kovarak askerlere saldırmaları mı, Florya’da parkları çöplüğe çevirmeleri mi..

 

136679

 

Bizim aklımıza gelenler bunlar. Bugüne kadar Suriyelilerin yaptığı bir çok kötü şey gördük. Ama sanırım bu en kötüsüydü.

 

790687

 

Abisinin defalarca tecavüz ettiği iddia edilen ve 8 aylık hamile olan 12 yaşındaki Suriyeli çocuk, korumaya alındı. İddiaya göre, mide bulandıran olay Şanlıurfa’da başladı. L.V., 19 yaşındaki abisi M.V., anne ve babasıyla barınma evine yerleşti.

KARNI ŞİŞTİ, KORKTU

Burada abisinin defalarca tecavüz ettiği küçük kız, yaşadıklarını ailesine anlattı. Aile saklamaya çalıştı. Ancak misafirhane yetkilileri durumu öğrenerek emniyete bildirdi. Polis M.V.’yi gözaltına alırken, karnının şişmesinden korkan ve sürekli ağlayan küçük kıza, hamile olduğu söylenmedi. Bir süre sonra pedagog ve tercüman nezaretinde anne adayı olduğu 1 hafta da alıştırılarak anlatıldı.

 

1300930_620x410

Ailenin diğer üyeleri de olayı duyunca, olası bir töre cinayetine kurban gitmemesi için, küçük kız Konya’daki bir rehabilitasyon merkezine yerleştirildi. Burada rahatsızlanan küçük kız hastaneye kaldırıldı. L.V.’nin, erken doğum şüphesiyle tedavisi devam ediyor.
Zafer SAMANCI / GAZETE HABERTÜRK

Yukarıda kalın yaptığım yeri okudunuz değil mi ? 12 yaşında bir çocuk, tecavüz edildiği için bir de töre cinayetine kurban gidecek. Töreniz batsın. Nasıl bir dünya oldu burası böyle ? Anlayan bize de anlatsın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google