Afrika Örgüsü

  • 08 Kasım 2018
  • 142 kez görüntülendi.
Afrika Örgüsü

Saç modasında her daim farklı moda akımları kadınların beğenisine sunuluyor. Son moda saç modelleri arasında Afrika dalgası ve Afrika örgüsü seçenekleri pek çok kadının hayalindeki seçenek oluyor. Bu yeni ve farklı saç modeline geçmek için kadınlar, bu iş için uzman ve deneyimli kuaför arayışına giriyor. İstanbul’da afro dalgası saç modeli yaptırmayı düşünenler için Kadıköy’de hizmet vermekte olan Kronos Kuaför iyi bir seçim olmayı başarıyor.

Profesyonel bir ekip ile müşteri taleplerini karşılamaya çalışan Kronos Kuaför, sıcak bir ortamda gerçekleştirdiği çalışmalarında özellikle Afrika dalgası ve Afrika örgüsü yada bazılarının zenci örgüsü diye bildiği saç modelleri için uzmanlıklarını müşterilerine göstererek başarı elde ediyor. Afrika saç örgüsü, normal saçlarınıza ortalama olarak 400 gr sentetik ek saç kullanılması, tüm saçın ise 100-180 adet arası örgü örülmesi şeklinde ortaya çıkarılan saç modelidir. Henüz uzatma aşamasına giren saçlar için hem şık hem de kullanımı oldukça rahat olacak bir saç modeline ulaşmanızı sağlar. Saçların çok yıprandığını hissettiyseniz, baş etmekte zorlandığınız kıvırcık, dalgalı ve kabarık saçlarınız varsa veya sadece daha havalı ve tarz görünüme ulaşmak istiyorsanız Afrika örgüsü yeni moda bir alternatif olacaktır. Afrika örgüsü veya Afrika dalgası ile 3 ay süresince saçınıza fön, düzleştirici, maşa gibi saça ısı, dolayısıyla zarar veren cihazları sürmeyebilirsiniz.

Bazıları zenci örgüsü olarak bildiği Afrika dalgası saç modeli için bakımı zor diyorsa kesinlikle inanmayın. Kronos Kuaför gibi uzman elinde saçınıza vereceğiniz bu yeni saç modelini uzun süreli kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ