Aslan Burcu Kadınları Hakkında

  • 08 Aralık 2015
  • 1.133 kez görüntülendi.
Aslan Burcu Kadınları Hakkında

Aslan burcu kadınları genellikle zarafetleri ve dik başlı oluşları ile bilinmektedir. Bununla birlikte aslanın mağrur yapısı her ortamda kendisini rahatlıkla göstermektedir. Bununla birlikte anlaşılması zaman zaman zor olan burçların en başında geldiği için pek çok kişi tarafından zor kimseler olarak ifade edilmektedir.

Aslan burcu kadınları girmiş oldukları her ortamda kendilerini hemen belli ederler. Bununla birlikte birilerinin kendilerini yönlendirmesinden hiç hoşlanmadıkları için bu durumda kendi bildiklerini okumaktan asla vazgeçmezler. Onları yönlendirmeye çalışmak ve emirler vermek yapılabilecek en yanlış davranış olarak ifade edilebilir. Bununla birlikte gururlarından asla ödün vermeyen aslan kadınları gururları için en sevdikleri şeyleri dahi feda edebilecek güçtedirler.

Aslan burcu kadınları genel olarak girdikleri ortamda insanların ilgilerini toplamayı ve kendilerini göstermeyi severler. Ancak bu boş bir gösteriş değildir. Pahalı zevkleri olduğu doğrudur. Herkesin kaldırabileceği ve taşıyabileceği kadınlardan değillerdir. Son derece şık ve pahalı giymekten hoşlandıkları gibi marka olan her şeyi kullanmayı da oldukça severler. Bununla birlikte gitmiş oldukları ortamları da buna göre seçerek her ortama girmezler. Kalitelerini hem dış görünüşleri hem de davranışları ile kısa süre içerisinde göstermeyi çok iyi bilirler. Sevdiklerini çok fazla kıskanmalarına rağmen kendilerinin aynı şekilde kıskanılmasını istemezler. Özgür ruhları olduğu için kafalarına nasıl eserse o şekilde davranmayı çok severler. Aslan kadınları çok zor insanlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google