Astrogame

  • 29 Temmuz 2020
  • 65 kez görüntülendi.
Astrogame

Gamerların, en çok keyif aldığı oyunlar genellikle stratejik ve maceralı oyunları oluyor. Deneme yanılma yöntemiyle kazanılan zaferlerden ziyade planlar üzerine kazanılmış zaferler, sürekli bitmeyen heyecanlar ve maceralar kişileri oyunun içinde tutmayı başarıyor. Astrogame adlı site, oyun oynarken oyuna hakim olabileceğiniz alt yapıyı, ses sitemi ve görüntü kalitesini size profesyonelce sağlamayı başarıyor.

Oyuncuları, oyundan uzaklaştıran en önemli şey; oyunun hızıdır. Sürekli kasan, yavaş çalışan, donan ve kabiliyetinizi düşürecek olan donanımsal sorunlar oyuncuya problem yaşatır. Ogame adlı oyunda en önemli şey ise hızdır. Hızlı Ogame oynayacak alt yapı internete sahip olmalı, planlı hareket etmeli ve rakibinizden önce siz hamle yapmalısınız.

Oyuncular genellikle, oyun içerisinde mağlup olduğunda duygularını kontrol etmekte zorlanırlar. Özellikle online olarak oynanan oyunlarda noob ise saldırılara karşı aşırı tepki gösterip, karşı oyuncuya karşı olumsuz davranışlarda bulunması sıkça karşılaşılan bir sorundur. Oyun oynarken, duyularına ve kendine hakim olmayan kişilere karşı önlemler alarak daha rahat ve güvenilir oyun oynamanızı amaçladık.

Küfür ve tehdit içerikli her mesajı bize bildirdiğiniz an, oyuncuyu uyarı olarak geçici süreliğine platformdan uzaklaştırıyoruz. Yapılan uyarı dikkate alınmaz ve sorun teşkil edecek hareketlerde bulunmaya devam ederse hesabını kapatıyoruz.

Şifre paylaşımı, hesap hırsızlığı, para hilesi tamamen yasaktır. Bu tarz etik olmayacak hareketlerde bulunan kullanıcıları anında tespit ediyor ve güvenilir, ahlak değerlerine uygun, hilesiz bir oyun oynamanızı sağlıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google