Bir Babanın Başına Gelebilecek En Kötü Şey

  • 13 Ekim 2016
  • 1.986 kez görüntülendi.
Bir Babanın Başına Gelebilecek En Kötü Şey

Böylesi bir duruma yürek dayanmaz… Çin’de bir süpermarketin güvenlik kameralarına, bir babanın talihsiz bir şekilde oğlunun üzerine düşmesi yansıyor! İzleyenlerin yüreğini ağzına getiren görüntünün akıbeti hakkında çeşitli haberler ortaya atıldı.

İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; bir baba ile oğlu süpermarkette şakalaşıyor.
Küçük çocuğun babasını arkasından çekiştirmesi görüntülere yansıyor. Oğluyla şakalaşırken dengesini kaybeden baba, çocuğun üzerine düşüyor.

babanin-acisi

Guangzhou Broadcasting Network tarafından yayınlanan korkunç görüntülerde, adam dengesini kaybedip arkasındaki çocuğunun üzerine düşüyor.

Haberde adı söylenmeyen baba, bir kadının yardıma gelmesiyle ayağa kalkmaya çalışıyor. Ayağa kalktıktan sonra oğlunu kendisine getirmeye çalışıyor. Ancak çocuk bir müddet kendine gelemiyor. Daha sonra çocuğunu kucaklayan baba dışarı çıkıyor.

Verilen haberlerde durumun akıbeti söylenmiyor. Ancak bazı kaynaklara göre, boynu kırılan çocuk kaldırıldığı hastanede vefat ediyor.

Her ne olursa olsun, bir babanın başına gelebilecek en kötü durum. Umarız haberler doğru değildir ve küçük çocuk hayattadır.

İşte o video :

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ