Cam Kavanozları Değerlendirin

  • 04 Aralık 2015
  • 2.345 kez görüntülendi.
Cam Kavanozları Değerlendirin

Cam olan kavanozları işiniz bittikten ve kullanım ömrünü tamamladıktan sonra çöpe atarak hem yeni fikirlere karşı ufkunuzu kapatabilir hem de doğaya karşı bir suç işlemiş olabilirsiniz. Bu durumda cam kavanozları çeşitli şekillerde değerlendirmeniz mümkündür. Özellikle bahçeli bir eve sahipseniz bahçenizin dekorasyonuna eşlik edebilecek minik mumluklar olarak yerini alabilirken aynı şekilde farklı dizaynlar ile evinizde ya da balkonunuzda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bahçelerde çoğu kişi aydınlatma sorunu yaşamaktadır. Bu sorun çeşitli şekillerde kendisini göstermektedir. Bazı zamanlarda bahçede geçireceğiniz romantik saatler için dekoratif ve loş bir ortama ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda imdadınıza atmak üzere olduğunuz eski cam kavanozlar yetişecek ve bir anda tüm havayı değiştirebilirsiniz. Cam kavanozları değerlendirin.

Cam kavanozları iyice temizledikten sonra kapaklarında minik delikler açmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu deliklerin yanına da açacağınız küçük delikler ile birlikte özellikle dekoratif bir şekilde asılacak olan ağaçlarda güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Açmış olduğunuz küçük deliklere zarif zincirler takabilirsiniz. Bu şekilde görselliği güçlendirebilirsiniz. Kavanoz içerisine daha sonra dekoratif olarak kullanılan taş ve kumlar koyabilir ve istediğiniz renkte kavanozun içine uygun mumlar ile son dokunuşları yapabilirsiniz. Bununla birlikte içinde yanacak olan mumu etkilemeyecek  cam süsleri ile daha şık ve daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede eğlenceli ışıklandırmalar ile bahçenizde farklı bir hava yaratabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google