E-katalog 

  • 11 Kasım 2018
  • 157 kez görüntülendi.
E-katalog 

İnsanlara ürettiğiniz mal veya hizmetleri tanıtırken etki altına almak istiyorsanız, yeni teknolojileri kullanarak avantajlı hale geçebilirsiniz. Matbaa ile basılı ürünlerle yapılan tanıtım katalog ile yapılırken, bugün artık isim değiştirdi ve online katalog ismi tercih ediliyor. Basılı bir kağıt yok ama çok daha büyük etkileri, müşteriler üzerinde bu tarz online katalog bırakabiliyor. Çünkü bu kataloglar üzerinde yazı dışında farklı çözünürlükte çarpıcı görseller, bilgi sayfasına ulaşması için bir bağlantı, cevaplanması istenen bir form, hareketli görüntülerden oluşan bir video rahatça kullanılabiliyor. Bu nedenle Online katalog basılı katalogların yerine çoktan geçti.

Hızlı ve kolay kullanım olanağı veren e-katalog hazırlamak istiyorsanız, işini profesyonel biçimde yaparak müşterilerinize ulaştırmanız için çoğaltan katalogtr.com gibi uzman bir site ile çalışma yürütebilirsiniz. Tüm cihazlarda, farklı ekran boyutlarında ve işletim sistemlerinde çalışacak sorunsuz bir E-katalog sizin için hazırlanır. E-katalog üzerindeki tüm sayfaları gezme işi, yapılan ön izleme yada indeksleme sayesinde müşteriye bıraktırılabilir. Katalogtr.com tarafından hazırlanan E-katalog, sahibi olduğunuz mobil uygulamanıza, kurumsal web sitenize veya masaüstü bilgisayarınızda kullandığınız yazılımlara çok rahat entegre edilmektedir.

Oldukça profesyonel bir çalışma sonunda size özel olarak tasarımı yapılan E-katalog artık dijital bir belgedir. Bu dijital katalog size HTML belgesi, WordPress eklentisi, Joomla yada Drupal eklentisi, masaüstü yazılımı biçiminde teslim edilebilir. Müşterileriniz için çoğaltma işi de yapılır ve müşterileriniz hazırlanan dijital katalog dosyanızı açmak yada görüntülemekte sorun yaşamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ