Hydrafacial nedir

  • 06 Aralık 2020
  • 54 kez görüntülendi.
Hydrafacial nedir

Kozmetik uygulamaların amacı cildin görünümünü iyileştirmektir. Peeling nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı ise buradan yola çıkarak cilde kimyasal bir çözelti tatbik edip soyulmasını sağlamak ve bu sayede yeni cildin daha pürüzsüz ve eski cilde göre daha az kırışık olmasını sağlamaktır. Kadınların makyaj fikirleri arasında her zaman olan bu uygulama yüz, boyun veya ellere yapılabilir. Peeling aşağıdaki durumların giderilmesi için kullanılabilir.

Gözlerin altındaki ve ağız çevresindeki ince çizgileri azaltmak,

  • Güneşin meydana getirmiş olduğu hasarı ve yaşlanmanın neden olduğu kırışıklıkların tedavisi,
  • Hafif olan yara izlerinin iyileştirmek,
  • Sivilcelerin tedavi edilmesini sağlamak,
  • Hamilelik veya doğum kontrol hapları nedeniyle yaşlılık lekelerini, çilleri ve koyu lekeleri azaltmak için tercih edilebilir.

Cilt işlem sonrasında geçici olarak güneşe daha duyarlı hale gelir, bu nedenle her gün güneş kremi kullanmak uygun olacaktır. Özellikle 10.00 ile 14.00 saatleri arasında güneşte geçirdiğiniz zamanı sınırlandırmak uygulama sonrası için çok önemlidir.

Peeling kadar merak edilen uygulamalardan birisi de Hydrafacial nedir? Sorusunun yanıtıdır. Aslında bu uygulamadaki amaçta tamamen cildin yenilenmesini sağlamaktır. Bunun için cildinizin yapılacak olan bu işlem için uygun olup olmadığını önceden bilmeniz ve yanlış bir çözüm içerisine girmemeniz gerekir. Açık tenli ve açık renk saçlı hastalar kimyasal Peeling için daha iyi adaylardır. Koyu bir cildiniz varsa, tedavi edilen sorunun türüne bağlı olarak iyi sonuçlar da alabilirsiniz, fakat aynı zamanda işlemden sonra eşit olmayan bir cilt tonuna sahip olma olasılığınız daha yüksektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google