Kadın Profili Açarak 11 Yaşındaki Kız Çocuğunu Taciz Etti

  • 27 Eylül 2016
  • 2.689 kez görüntülendi.
Kadın Profili Açarak 11 Yaşındaki Kız Çocuğunu Taciz Etti

Gün geçmiyor ki sapıklık haberlerine bir yenisi eklenmesin. Bu kez sapık haberi Sivas’tan geldi. İsmi henüz öğrenilemeyen bir kişi, ” Cansu Ateş ” isminde sahte bir Facebook profili açtı ve oltasına düşürecek bir çocuk aramaya başladı. Ortaokul öğrencisi S.H.E. ile konuşmaya başlayan sapık, tehdit ve şantaj ile küçük çocuğu buluşmaya zorladı.

Sivas’ta bir kişi kadın profili olarak açtığı sosyal medya hesabından, 11 yaşındaki kıza cinsel içerikli mesajlar gönderdi. Küçük kız durumu annesine anlatınca anne savcılığa suç duyurusunda bulundu.

 

kadin-profiliyle-11-yasindaki-kiza-ciplak-8805640_300

 

KADIN PROFİLLİ HESAPTAN MESAJ ALMAYA BAŞLADI

Ortaokul öğrencisi S.H.E., sosyal medya üzerinden kadın profili olarak açılan ‘Cansu Ateş’ adlı bir hesaptan mesaj almaya başladı. 16 yaşında olduğunu iddia eden şahıs, S.E.H.’den kendisine fotoğraf atmasını istedi.

ÇIPLAK KADIN FOTOĞRAFLARI GÖNDERDİ

Bunun üzerine S.H.E. karşı tarafa sosyal medya hesapları üzerinden bir kaç fotoğrafını gönderdi. İsminin Cansu olduğunu iddia eden şahıs da S.H.E.’ye kendisine ait olduğunu iddia ettiği çıplak kadın fotoğrafları gönderdi.

TEHDİT EDİP BULUŞMAYA ÇAĞIRDI

Daha sonra Cansu isimli şahıs S.E.H.’ye ‘fotoğraflarını ve cep telefonu numarasını sosyal medyada yayınlarım’ diyerek tehdit etmeye başladı. Buluşma teklif eden şahıs 11 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye girmek istedi. Aldığı tehditler üzerine S.H.E., durumu anne F.C.’ye anlattı.

HALA AKTİF VE FARKLI KIZ ÇICUKLARININ FOTOĞRAFLARI DA VAR

Anne F.C. sahte kadın profili olan hesap ve Whatsapp numarası ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu. Öte yandan hala aktif olarak kullanılan Cansu Ateş adlı sosyal medya hesabında farklı kız çocuklarına ait fotoğrafların yer aldığı görüldü.
kadin-profiliyle-11-yasindaki-kiza-ciplak-2-8805640_o

 

kadin-profiliyle-11-yasindaki-kiza-ciplak-3-8805640_o

 

kadin-profiliyle-11-yasindaki-kiza-ciplak-4-8805640_o

 

kadin-profiliyle-11-yasindaki-kiza-ciplak-5-8805640_o

 

Sosyal medya çok tehlikeli. Çocuklarınızı bu konuda mutlaka bilinçlendirmelisiniz. Görüldüğü gibi sapıkları maalesef engelleyemiyoruz. O yüzden çocuklarımıza sahip çıkalım. Bu tür haberleri bu yüzden paylaşıyoruz. Çocuklarımızı koruyalım. Devletimize de buradan tekrar seslenelim. Bu tür pisliklere en ağır cezalar verilsin. Bu tür pisliklerin sayısı tamamen sıfırlanana kadar onları deşifre etmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Haberler-Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ