Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

  • 04 Kasım 2015
  • 1.288 kez görüntülendi.
Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kadınlar öncelikle bakımlı ve iyi giyinen bir erkekten hoşlanırlar. Ne kadar bakımlı diye soruyor olabilirsin. Bunun yanıtını da şu şekilde verebilirim etraftaki diğer erkeklerden çok daha bakımlı ve daha düzgün giyimli olmalısın. Ayrıca kadınlar bir erkekte en fazla arzuladığı özelliklerden en önemlisi erkeğin eğlenceli olmasıdır.

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır diye düşünecek olursak, kesinlikle en önemli kural olan eğlenceli olma olayını aklından çıkarmamalısın. Kadınlar eğlenceli erkeklerin yanında vakit geçirmeye adeta bayılırlar. Ayrıca kim eğlenceli insanların yanında olmaktan hoşlanmaz ki? Eğer bu konuda oldukça zayıf olduğunu düşünüyorsan kendini geliştirmelisin.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kadınların Hoşlandığı Erkekler

Kadınların hoşlandığı erkeklerde beğendikleri üç özelliği maddeleyecek olursak yapışkan sürekli yılışık ilişki içerisindeki erkekler, kontrolü hemen bırakan erkekler ve sürekli şikâyet halindeki erkekler kadınları kendilerinden hızla uzaklaştırırlar.

Yapışkan Erkek

Yapışkan erkek kesinlikle Olma, kadınların bir erkekte en nefret ettiği şeylerden bir tanesi yapışkanlıktır. Bunun kesin ve net affı yoktur. Böyle bir erkek olduğunda seni seven bir kadın bile hızla yanından uzaklaşır. Yani en başta ilk defa tanıştığın bir bayanı dakika başı arama rahat bırak.

Kadının Dümen Suyuna Girme

Bir kadınla olan görüşmende kontrolün sende olmasını sağla her şeyin senin kontrolünde olduğunu bilsin. Eğer ki kadının istediği yerde buluşuyor, kadının istediği saatte konuşuyorsanız, ilişkiyi kadın yönetiyorsa kontrol sende değil kadındadır demektir. Bu durumda o zaman kadının seni çekici bir erkek olarak göreceğini düşünemiyorum. İlişki %90 senin şartlarında ve de senin koşullarında yaşanmalıdır.

Şikayet Etme ve Mızmızlanma

Kadınlar şikayet eden erkeklerden hiç ama hiç hoşlanmazlar. Bir kadının yanında mızmızlandığında kadın senden direk olarak soğumaya başlar, gerçek bir erkek bir sorunla karşılaştığında şikayet etmez çözüm yolu arar. Kadınların aşık olacakları erkekler, bir sorunla karşılaştığında sorunun ne olduğunu anlamaya çalışır ve de şikayet etmek yerine o soruna çözüm arar ve en sonunda o sorunu çözer. Gereken ne ise onu yapmak yerine şikayet edersen kadını kendinden direk olarak soğutursun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google