Kaynaşlı Otel

  • 12 Mayıs 2018
  • 231 kez görüntülendi.
Kaynaşlı Otel

Türkiye tam anlamıyla bir tatil cenneti diyebilirim. Çünkü gittiğiniz her şehirde birbirinden güzel yerler gezebilir ve hiç tatmadığınız lezzetleri görebilirsiniz. Üstelik gittiğiniz her şehirde konaklama imkanınız var. Dolayısıyla Türkiye’deki pek çok şehir gezilip görülmek için güzeldir. Burada benim size bahsetmek istediğim yer ise Düzce özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlere yakın olmasıyla ilgi odağı olan bölgede kalabileceğiniz konforlu ve lüks oteller bulunuyor. Bunlardan birisi de Kaynaşlı oteli olarak da bilinen İnci Otel olmuştur. Düzce Bolu’ya yakın bir mesafede buraya geldiğiniz de görebileceğiniz birbirinden güzel yerler var. Buralar nereleri derseniz sizlere bazılarını anlatalım.

Topuk Yaylası ve Göleti

Topuk yaylası bol oksijenli bir bölge ormanlarla kaplı olmasından kaynaklı olarak buraya geldiğinizde adeta kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Topuk yaylası ve Göletine her yol çok sayıda turist ziyareti gerçekleştiriliyor. Özellikle de yaz mevsiminde gitmeniz tavsiye edilebilir.

Kuru Göl Tabiat Parkı

Gitmeniz gereken bir diğer yer ise Kuru Göl Tabiat parkı. Buraya geldiğinizde muhteşem bir tatil planı da sizi bekliyor olacak. Düzce otelleri sayesinde kalacak yer sorunu da yaşamayacaksınız. Hatta şunu söylemeden geçmekte istemiyorum. Kaynaşlı restaurantları da bölgenin lezzetlerini tadabileceğiniz en güzel mekanlar arasında yer alıyor.

Yörükler Yaylası

Son olarak ise Yörükler yaylasından bahsetmek istiyorum. Burası Off-Road tutkunlarının bir araya geldikleri bir yerdir ve bunun içinde yabancı turistlerin sayısı bir hayli fazla.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google