Kesintisiz FOX TV İzle

  • 16 Temmuz 2020
  • 63 kez görüntülendi.
Kesintisiz FOX TV İzle

Fox TV Fatih Portakal’ın haber bülteni sunduğu Fox TV izleyicileriyle buluştuğu ulusal kanaldır. 52 yaşında olan ve ünlü gazeteci 2 Şubat 1967, Türk gazeteci ve başarılı sunucudur. İlköğrenimini Nazilli’de; liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı. Başarılarından ziyade, özgün kendine has tavırlarıyla herkesi etkisi altına almış olan başarılı sunucu, defalarca zorbalığa, tehdide ve küfüre maruz kalsa da, duruşunu ve karakterini asla bozmadan yoluna devam etmeyi başaran nadir gazetecilerdendir.

İnternet bağlantısı olan her yerden kesintisiz ve HD bir şekilde izleyebileceğiniz Fox TV canlı yayını sayesinde sevdiğiniz tüm dizi, haber ve programlara anında ulaşabileceksiniz.

Mucize Doktor, Öğretmen, Yasak Elma, Sen Çal Kapımı, Bay Yanlış ve diğer tüm dizileri televizyon yayınıyla aynı anda sitemizden izleyebilirsiniz. Artık gittiğiniz her yerde web sitemiz sizinle birlikte olacak.  Canlı yayın video oynatıcısı yepyeni bir teknolojik altyapıya sahip. Yeni alt yapısı ile sevdiğiniz dizi ve programları uydu yayını kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni teknolojik altyapı internet kotasından en az harcayacak şekilde geliştirdik.

Yeni canlı yayın altyapısıyla birlikte, dizi, haber ve programlarını dilediğiniz her yerde, dilediğiniz her cihazdan izleyebilirsiniz. Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, sevilen sabah haber programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ve diğer tüm haber programları sayesinde Türkiye ve dünyaya dair tüm sıcak gelişmeleri güvenilir, tarafsız ve kaliteli olarak takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google