Masterchef izle

  • 24 Temmuz 2020
  • 54 kez görüntülendi.
Masterchef izle

Yemek konusunda önder, saygı değer ve başarıları ile nam salmış şeflerin karşısında beğeni toplayacak bir yemek yapmak hiçte kolay bir iş değildir. Acemilerin kesinlikle ikinci tura bile kalamayacağı zorlu ve zamanın en değerli olduğu yarışma programı Masterchef; heyecanın ve hırsın boy gösterdiği kaliteli bir yarışma programıdır. Masterchef izleyicileri tarafından %89 oranında beğeni toplayan ve tek bir yarışmacıların fanlarıyla bile binleri bulan yarışma programı 3. Sezonuyla yeniden sevenlerinin karşısında.

Türkiye’nin farklı yöresel lezzetlerinin konuştuğu, dünya mutfaklarından lezzetlerin ve tatlıların yapıldığı Masterchef Türkiye, sadece yemek lezzetinde değil aynı zamanda, yarışmacının tabağı jüriye tattırırken ki sunumu,  üslubu, duruşu ve temizliği de ön planda tutuluyor.

Oldukça konuşulan ve her programın tekrarında bile yüksek oranlarla izlendiği yarışma programı Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında haftanın 3 günü seyircisiyle buluşuyor. Türkiye’nin en iyi yemek şefini seçmek için hazırlıklara başlayan Masterchef Türkiye; yarışma, dokunulmazlık, eleme gibi heyecanlı anların her bölümde ayrı ayrı yaşandığı yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıktı.

Başarılı yarışmacılar arasından elenerek seçilen kişiler, hemen sonrasında üçlü eleme turuyla yarışmaya başlıyor. Ardından dokunulmazlık için çalışan yarışmacılar, grup oyunlarında ve arkadaşlarına kaptanlık ederken de aynı oranla kontrol ve düzen konusunda kendini ispatlamaya çalışıyor.

Ürün kullanımı, stres yönetimi, doğru ürün kullanımı, yarışmacıda olan hırsın da önem taşıdığı yarışma programında en iyi olabilmek için ecel terleri dökülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google