Satılık yavru köpek

  • 06 Kasım 2018
  • 139 kez görüntülendi.
Satılık yavru köpek

Sadık dostlarımız köpeklere gereken önemi göstermeyenler, onları sokağa atanlar, hatta ölümlerine sebep olanları medyadan duyabiliyoruz. Onların sadakatine karşılık bakımlarını yapmak, hastalıkları için veterinere götürmek bir kişiye ne kadar zor gelebilir ki? İstemeden de olsa bazen kısa dönemli ayrılıklar yaşadığınızda dahi onların yalnız başına kalmasına izin vermemelisiniz. Oldukça hassas olan yapılarında hasara yol açmamak için köpek çiftliği seçeneğini kesinlikle değerlendirmelisiniz. Burada hem iyi şekilde bakılacak, hem de kendi cinsleri ile güven içerisinde zaman geçirmesi sağlanacaktır.

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde tüm İstanbul geneline hitap edebilecek 14 dönümlük arazide bulunan Ayaz Köpek Çiftliği bu tarz dönemlerde en önemli yardımcınız olabilir. Uzman veteriner, köpek eğitmeni gibi personeller ile çalışmalar yürüten bu köpek çiftliği, sadık dostunuzu gözünüz arkada kalmadan emanet olarak alarak sorumluluğunu üstlenmektedir. Aynı zamanda bir köpek üretim merkezi içerisinde keyifli dakikaları geçirme olanağı da bulabiliyorsunuz. Bir köpek çiftliği olmanın çok ötesine geçen bu ortamda; köpek tedavi alanları, köpek eğitim alanları, köpek üretim merkezi alanı yer alıyor ve ziyaretçiler kopmakta sıkıntı yaşayabiliyor. Gelen her köpek; sizin ilgi ve alakanızı her ne kadar arasa bile 7/24 görevliler tarafından ilgi ve alaka gösterilerek denetim altında tutuluyor.

Yeni köpek sahibi olup sadık dosta kavuşmak isteyenler için de Ayaz Köpek Çiftliği, satılık yavru köpek seçenekleri ile iyi bir alternatif olabiliyor. Uzmanından tavsiyeler ile cins bir satılık yavru köpek alabiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ