Tren İle İtalya Gezisi

  • 03 Aralık 2015
  • 1.483 kez görüntülendi.
Tren İle İtalya Gezisi

İtalya pek çok gezginin hayali olarak bilinir. Kültürü, doğası, farklı mekanları ve tarihi ile pek çok kişi tarafından haklı olarak merak edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra İtalya gezisine çıkmayı planlayanların farklı alternatifleri bulunmaktadır. Bir İtalya gezisini tren ile başlayarak tamamlamak mümkündür. Bu sayede daha eğlenceli ve farklı bir alternatif düşünebilirsiniz.

İtalya’da geniş bir tren ulaşım sistemi vardır. Ülkenin her bölgesini bu şekilde aktarmalar yaparak gezmek mümkündür. Ancak tren gezisi yapmak isteyenlerin öncelikli olarak aksaklıklara göz yummaları gerekmektedir. Çünkü bölgede sıklıkla rötarların yaşandığı ifade edilmektedir. Ayrıca bölgede zaman zaman yaşanan grevlerde bu durumda trenlerin aksamasına sebep olabilmektedir.

Vaktiniz bolsa aktarma yaparak trenlerle birlikte oldukça ucuz fiyatlara seyahat etmek mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken sadece bir süre önce biletleri almak olarak ifade edilebilir. Bölgede tren ulaşım ağı oldukça geniş olduğu için pek çok seyahat firması bulunmaktadır. Bu durumda bilet fiyatlarında da yaşanan rekabet nedeniyle oldukça uygun fiyatlandırmalar sağlanmaktadır. bölgede rezervasyonsuz bir şekilde aldığınız biletleri trene binmeden önce mutlaka tren kontrol noktasında bulunan makinelere okutmanız gerekiyor. Bu durum biletlerin tekrar kullanılmasını engelliyor. Ancak bunu yapmadığınız takdirde trende bulunan görevliler büyük cezalar yazabiliyorlar. Tren seyahati ve İtalya gezisi için çok uygun fiyatlara biraz zaman alsa da keyifli bir tatil yapmanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google