Yangın Durdurucu

  • 09 Ağustos 2020
  • 63 kez görüntülendi.
Yangın Durdurucu

Yangın da en belirgin ölüm sebebi gaz ve zehirli dumanlardır. Bütün yangın kaynaklı ölümlerin yaklaşık olarak %70’i bundan kaynaklanır. Çok az miktarda bile solunan zehirli gazların solunumu kişinin ayakta durmasını zorlaştırır. Nefesini keser, tahliye ve kurtarma sırasında hayati derece de insan davranışlarını etkiler. Duman yoğunluğu ve zehirli gazları kişiden uzaklaştırmak, hayat kurtarmanın temelini oluşturmaktadır.

Verdiğimiz bilgiler ışığında yapılandırdığımız ve kişinin hayatını kurtarmaya programlı olarak çalışan Pasif Yangın Durdurucu Sistemler; son teknolojiyle çalışır ve en hassas dumanı bile algılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yangın Durdurucu cihazlarımız; arama kurtarma ekipleri ve kişinin tahliye edilmesini kolaylaştıracak zamanı ve ortamı size sağlar.

Güvenlik, hepimiz için önemli bir konudur. Kapalı alanlarda oluşan yangınlar genelde hafife alınır. Bu yangınlarda en çok kişiye zarar veren zehirli gaz ve dumanlar Pasif Yangın önleyici yöntemler sayesinde etkisiz hale getirilir.

Hangi alanda olursa olsun ofis, eğlence, bina, hastane, konutlarda çalışan ve orada ikamet eden herkesin güvenliği ve sağlığı bizim için ön şarttır. Yoğun duman ve tahriş edici gazları etkisiz hale getirecek cihazlarımız birinci sınıf kalite ve teknolojide çalışır. Yangın bildirme, yangın söndürme ve yangından kaçış olacak şekilde 3 kademeli şekilde çalışır. Mevcut olan alevin ilerlemesine engel olur ve kişilerin temel duyu organlarını koruyarak panik yapmasına engel olur. Uzman ekip ve uluslararası bir teknolojide çalışan cihazlarımız; projelendirme ve montaja kadar tüm desteğini profesyonelce sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google